גרעין תורני נהריה

גרעין תורני נהריה
בואו לקרוא על הגרעין

גרעין תורני בית נריה - נהריה

הגרעין הוקם בשנת תשס"א, על ידי משפחות שצמחו מתוך הקהילה הדתית בעיר ומתוך ישיבת ההסדר "נהר דעה". מטרתו של הגרעין הוא לחבר את המשפחות ל"קהילה". קהילת הגרעין מחברת בין משפחות ותיקות למשפחות צעירות, משפחות מבני המקום וכאלו שהגיעו כדי להצטרף לגרעין.
העיר נהריה היא בירתה של הגליל המערבי, וככזו היא מקום מרכזי בצפון הארץ. העיר מתפתחת בקצב מהיר, ויחד עמה גם אנו כקהילה דתית לאומית עובדים במרץ להפצת תורה, לחיזוק הקהילה, לשיפור החינוך ולעשות חסד. חברי הגרעין אינם מתרכזים באזור מסויים או בשכונה אחת. אנו מחברים את המשפחות הדתיות מכל שכונות העיר לכלל קהילה גדולה.
הגרעין פועל בשיתוף פעולה מלא עם עיריית נהריה על מחלקותיה השונות. אנו שותפים בארגון ועיצוב הפעילות התרבותית לקהל הדתי, אנו שותפים לפיתוח מוסדות החינוך, ובראשם מערכת של גנים תורניים, הקמנו יחד עם העיריה מרכז חסד עירוני עם חנות רווחה מהמפוארות בארץ.
בתוך הגרעין שלנו פועל "גרעין בנות שירות" שבחרו בנוסף לעבודתם הרגילה כבנות שירות לאומי, להצטרף לרעיון הגדול של הגרעין התורני, והן שותפות מרכזיות בכל תחומי העשיה של הגרעין.
אנו מזמינים משפחות מכל רחבי הארץ, שרוצות לבוא להיות חלק מקהילה חמה, ולגור באזור הגליל המערבי, להצטרף אלינו לקהילת "בית נריה".

small_c_popup.png

נתקעתם? צריכים עזרה? רוצים שנחזור אליכם

לשיחת הכוונה וייעוץ עם צוות יועצי קרן קהילות

שעה שנח לכם שנחזור אליכם:
ימים
שעות
דקות
שניות
small_c_popup.png
רוצים לשמוע עוד על הגרעין התורני גרעין תורני נהריה?

השאירו פרטים ונציגי הגרעין יחזרו אליכם בהקדם