גרעין תורני טירת הכרמל

גרעין תורני טירת הכרמל
בואו לקרוא על הגרעין
גרעין "בגדלות" של טירת-כרמל, מורכב ממשפחות ציוניות-דתיות תורניות, המאמינות בפוטנציאל הטמון בעיר השוכנת למרגלות הר הכרמל בואך מישור החוף.
לפני כעשור, מכוחו של מו"ר הרב אלישע וישליצקי זצ"ל, החל הגרעין לפעול בעיר תוך התמקדות בעשייה ונתינה, על מנת להוסיף אור לכל תושבי העיר, ולצמוח מתוך תורה של אמת ואמונה.
במישור החברתי, הגרעין מקיים פעילויות חברתיות רבות לקהל הרחב בכל הגילאים, ואירועים סביב לוח השנה: ארוחות שבת משותפות, תהילים לילדים בשבת, מפגשי נשים, גרעין בנות שירות שיוזם ומוביל בקהילה ובעיר, הקפות שניות ברחבי העיר, תפילות חגיגיות במועדים וימים טובים ועוד אירועים מגוונים בעז"ה.
גם במישור החסד פועל הגרעין - סיוע לקשישים וקשישות, מארזי מזון למשפחות הזקוקות להן, גמ"ח אבלים ועוד פרוייקטים רבים.
במישור התורני, הלב הפועם של הגרעין, פועל בית המדרש "אהבת אלישע" לאורך כל ימות השבו בהובלת הרב יעקב בר חן שליט"א. בגזרת הנשים, מובילה הרבנית איילת בר-חן את לימוד הנשים אחת לשבועיים, מתוך תורה ושמחה המאירה את הבית כולו.
במישור החינוכי, מעבר למעונות-יום וגנים בעיר, זכינו להקים את תלמוד התורה ובית-הספר לבנות "כנפי אלישע", שמביאים בשורה של חינוך תורני איכותי ומתוק לתושבי העיר והאיזור כולו. מתוך מבט של גאולה, ורצון להצמיח את הילדים האהובים מתוך טובה וישרות ומתוך חיבור ערכי ומהותי לעם ישראל כולו - באווירה משפחתית ומחבקת.
כעת - אנחנו מחכים לכם להצטרף למסע של עם ישראל כולו. מוזמנים להצטרף לעשייה!
small_c_popup.png

נתקעתם? צריכים עזרה? רוצים שנחזור אליכם

לשיחת הכוונה וייעוץ עם צוות יועצי קרן קהילות

שעה שנח לכם שנחזור אליכם:
ימים
שעות
דקות
שניות
small_c_popup.png
רוצים לשמוע עוד על הגרעין התורני גרעין תורני טירת הכרמל?

השאירו פרטים ונציגי הגרעין יחזרו אליכם בהקדם